HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Medde; Osmanlıca bir kelime olmakla beraber farklı dillerde farklı anlamları da vardır… Ancak Biz Osmanlıcadaki “Çıkış Noktası veya Başlangıç Noktası” Anlamını sevdik…

Medde Grup… Başlangıç Noktanız…

Medde Fuar Ekibini oluşturma fikri daha eskilere dayansa da 2012 yılında “Tam Hizmet Ajansı” olarak faaliyete geçtik. Karşılaştığımız herkese tasarımın önemini vurguladık. Amacımız; gereken ekipmanları kullanarak, doğru mesajla, doğru zamanda müşterimizi hedef kitlesine ulaştırmak. Kendimizi bizimle çalışan tüm müşterilerimizin yerine koyarız . Bu yüzden, ortaya çıkan tasarım ve/veya gereçler; mesajı en doğru, en estetik ve en etkili şekilde iletmeli.En doğru işin oluşması için çoğu zaman sabahın ilk ışıklarını görmemiz gerekse de sürekli üretip, ekip ruhuna inanırız…

Vizyonumuz 
 
sunum teknolojilerini, kolay, güvenli, ekonomik ve kaliteli bir şekilde herkes için ulaşılabilir hale getirmek.

Misyonumuz 
 
kaynaklarımızdaki birikimlerimizi, müşterilerimizle paylaşmak ve bu paylaşımla müşterilerimize Hizmetlerimizden azami yarar sağlamak.

Hedefimiz 
 
Kaliteden ödün vermeden, “ürün veya hizmet satmanın” değil; “satış sonrası destek hizmetleri verme”nin önemine inanmaktadır ve bunu yerine getirmektedir. 
 
” Medde Grupta “da müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve işveren memnuniyetinin toplamı : Kalite yönetimi esastır.

Yapılanma 
 
Üretmiş olduğu kaliteli ürünler ve göstermiş olduğu başarıyla hızla büyüyerek tüm Türkiye’ye hizmet verir konuma gelen firmamız , günümüze kadar çağdaş grafik tekniklerini uygulayarak çağdaş tasarımlara imza atmıştır.Çeşitli sektörlere hizmet veren firmamız, Üretici Tam Hizmet Ajansı mantığıyla hizmet vermektedir.

Fuar, Fuar Stand, Stand Kiralama Firması, Kiralık Fuar Stand, Modüler Stand, Ahşap Stand, Mağaza Standı, Fuar Kongre Stand İmalatı, Fuar Stand Firması

For college-bound juniors and seniors, we have vastly expanded the opportunities for students to earn college credits while still in domyhomework.guru high school.

error: Content is protected !!